×


ZETKAMA liderem TSR Złota Akcja Biznes.pl 2011-2013

25 września 2014 roku w Sali Notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników III Edycji Rankingu TSR – Złota Akcja Biznes.pl. Dyrektor Finansowy Spółki – Pan Dariusz Kucel odebrał nagrodę dla ZETKAMY, która zwyciężyła w rankingu za ostatnie trzy lata i tym samym pozwoliła zarobić swym akcjonariuszom 537%. Ponadto Zetkama została także liderem w kategorii firm rodzinnych warszawskiego parkietu.

W Rankingu spółek giełdowych posłużono się całkowitą stopą zwrotu dla akcjonariuszy (Total Shareholder Return), w okresie 3 letnim (2011-2013). Tak wysoka pozycja jest potwierdzeniem, że są to bardzo dobre wskaźniki opinii rynku o Spółce, jej działaniach i zamierzeniach.

TSR – to ranking dotyczący spółek z GPW, oparty na amerykańskiej metodzie, związanej z budowaniem wartości firmy dla akcjonariuszy (VBM). TSR – Złota Akcja Biznes.pl – to nagroda dla najlepszych spółek giełdowych, za okres ostatnich 3 lat i 10 lat. Oprócz głównego rankingu zaprezentowano podrankingi najlepszych spółek z WIG20, WIG40, MiS(WIG80) oraz wybranych przez Biznes.pl branżowych indeksów giełdowych.

Więcej informacji na:
http://biznes.pl

Fot. Biznes .pl

Tajemnicę sukcesu firmy zdradza Dyrektor Finansowy Spółki – Pan Dariusz Kucel:
Tajemnica sukcesu firmy