×


Targi VALVE WORLD 2016

W dniach 29 listopada – 01 grudnia br. firma ZETKAMA wzięła udział w najważniejszych targach armatury przemysłowej w Europie – VALVE WORLD w Dusseldorfie. Jubileuszowa X. edycja targów zgromadziła rekordową liczbę wystawców i zwiedzających. 725 wiodących firm z 40. krajów zaprezentowało swoje produkty, a prawie 12 500 zwiedzających z 88. krajów miało możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami występującymi na rynku armatury przemysłowej.

Targi VALVE WORLD to miejsce, w którym spotkała się czołówka firm mających decydujące znaczenie dla rozwoju branży. W tym roku swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy z Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Belgii, Polski, Rosji oraz Hiszpanii, jak również z szybko rozwijających się gospodarczo regionów Azji, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej.

Firma ZETKAMA już po raz 6. wzięła udział w targach VALVE WORLD, podczas których zaprezentowała szereg nowości, które do sprzedaży wejdą w 2017 roku.
Jedną grupę stanowiły zawory, które zwiększają zakres dotychczasowej oferty. Do tej grupy zaliczamy zawory zaporowe mieszkowe w wersji do przyspawania F237, w wykonaniu ze staliwa węglowego oraz ze staliwa nierdzewnego. Odrębną grupę stanowiły zawory, które w różnego typach instalacji umożliwiają regulację przepływu. Były to zawory balansowe statyczne F.447, dla których zwiększony został zakres średnic oraz dodano wersję grooved ends oraz zawory balansowe statyczne F.221 w wykonaniu z mosiądzu.

Nowymi produktami, które dopiero wejdą do oferty, były zawory mieszkowe regulujące z siłownikiem pneumatycznym i pozycjonerem F.236 w wykonaniu z żeliwa szarego, sferoidalnego i staliwa. Nowoczesna konstrukcja zarówno samego zaworu, jak i zespołu sterującego, wzbudzała duże zainteresowanie wśród zwiedzających. Zawory różnicy ciśnień DPRV F.223 i F.224 spotkały się również z dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że firma ZETKAMA oferuje je w kompletach z zaworami pilotującymi swojej konstrukcji. Ostatnią nowością był płynowskaz F.722 o modułowej konstrukcji, która umożliwia szerokie wariantowanie oferty zarówno w zakresie PN, rodzaju przyłącza, jak i długości zabudowy.

Dziękujemy wszystkim gościom i Partnerom Handlowym za odwiedzenie naszego stoiska i już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów w 2018 roku.