×


MIĘDZYNARODOWE TARGI VALVE WORLD EXPO 2014

W dniach 02-04 grudnia br. firma ZETKAMA wzięła udział w najważniejszych targach armatury przemysłowej w Europie- VALVE WORLD w Dusseldorfie. IX edycja targów zgromadziła rekordową liczbę wystawców i zwiedzających. 665 wiodących firm z 57. krajów zaprezentowało swoje produkty, a ponad 12 500 zwiedzających miało możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami występującymi na rynku armatury przemysłowej.

Targi VALVE WORLD to miejsce, w którym spotyka się czołówka firm mających decydujące znaczenie dla rozwoju branży. W tym roku swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy z Anglii, Niemiec, Holandii, Włoch, Francji, Belgii oraz z Czech, Polski, Rosji i Turcji, Większość pozaeuropejskich firm pochodziła z USA, Indii, Chin, Korei Południowej i z Tajwanu.

Firma ZETKAMA już po raz 5. wzięła udział w targach Valve World, a zaprezentowane zawory cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród  zwiedzających. Nasze stoisko odwiedziło ponad 130. Partnerów z Anglii, Czech, Niemiec, Austrii, Francji, Finlandii, Norwegii, Holandii oraz Rumunii, Węgier, Chorwacji, Ukrainy, Szwajcarii, Rosji i Grecji. Z krajów pozaeuropejskich gościliśmy na naszym stoisku Partnerów z Indii, Jemenu, Chin, Bangladeszu, Malezji, Emiratów Arabskich, Egiptu, Iranu, Meksyku, Jordanii, Omanu, a także z Maroka i Japonii.

Dziękujemy wszystkim Partnerom Handlowym za odwiedzenie naszego stoiska i już dziś zapraszamy na kolejną, jubileuszową edycję w roku 2016.