Oferty pracy

Zakład w Ścinawce Średniej

miejsce pracy: Ścinawka Średnia

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie dokumentacji technologicznej oprzyrządowania odlewniczego w programie Solid Edge
  • przeprowadzanie symulacji zalewania i krzepnięcia w programie MAGMASOFT
  • obsługa klientów w zakresie technologii, w ramach zadań „Product Manager”
  • opracowywanie i optymalizacja technologii procesów odlewniczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek odlewnictwo)
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • znajomość procesów odlewniczych i technologii wytwarzania żeliwa
  • umiejętność wykonywania dokumentacji odlewniczej w programie Solid Edge lub innym „3D”

Wybranej osobie oferujemy:

  • stabilną pracę – działamy z sukcesami na rynku ponad 75 lat!
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne, platforma benefitowa
  • udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych
  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy – ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat 🙂

  • projektowanie zaworów
  • projektowanie przyrządów obróbczych pod maszyny CNC
  • projektowanie odlewów
  • wykonywanie dokumentacji 2D i 3D w SolidEdge
  • wykonywanie obliczeń numerycznych wytrzymałościowych i przepływowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • doświadczenie w projektowaniu
  • znajomość programów do modelowanie 3D, najlepiej SolidEdge
  • znajomość oprogramowania do obliczeń wytrzymałościowych i przepływów, najlepiej Siemens NX
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, kreatywność

Zakład w Sosnowcu

Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą, pełną wyzwań pracą, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:

ZETKAMA Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. 3 Maja 12
57-410 Ścinawka Średnia

rekrutacja@zetkama.com.pl
www.zetkama.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę ZETKAMA Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami Ustawy z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych /tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000/”.